evden

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat şirketi, 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler de bulunan eşyaları titizlik ile paketlemektedir. Paketleme işlemleri birinci sınıf kaliteye battaniyeler ve elyaf malzemeler ile gerçekleştirilmektedir. Eşya sayısı ne kadar çok olursa olsun taşıma işlemleri en geç 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca asansör sistemlerimiz sayesinde yüksek katlı binalar bile çok kolay bir şekilde nakil edilmektedir. Avcılar evden eve nakliyat, kurumsal yük taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ekonomik bir hizmet sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Özellikle de Avcılar, Bağcılar ve Tekirdağ arası günlük sevkiyatlar düzenlenmektedir. Parça eşyalar da dahil olmak üzere tüm yükler 1 iş günü içerisinde teslim edilmektedir..

Avcılar Evden Eve Şirketleri

Avcılar nakliyat firmaları her zaman profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Mobilyaların, beyaz eşyaların montajı alanında uzman olan ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Özel şirketler, ofisler ve bankalar da firmamız tarafından nakil edilmektedir. Ayrıca bünyemizde yer alan araç modelleri sayesinde tüm eşyalar sıfır risk ile taşınmaktadır. Avcılar nakliyat firmaları İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline sevkiyatlar düzenlemektedir. Ayrıca 4+1 gibi büyük daireler için de depolama alanları geniş olan araçlar tahsis edilmektedir. Firmamız müşterilerini memnun etmek için yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir. Avcılar evden eve nakliyat firmamız şehirlerarası taşımacılık hizmetlerini de ayrı bir profesyonellik ile gerçekleştirmektedir.

Avcılar Nakliyat

avcılarevdeneve

Kaliteli bir hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Avcılar evden eve nakliyat ekipleri teknolojik ekipmanlar sayesinde eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca 1+1 gibi küçük daireler için ise parça eşya taşıma hizmetini devreye sokmaktadır. Anlaşılan rakam haricinde herhangi bir ek ücret talep edilmesi de söz konusu değildir. Avcılar evden eve nakliye fiyatları dairelerin kat büyüklüğüne göre veya taşıma güzergahının uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız Avcılar’dan Ankara’ya, İzmir’e ve Adana’ya da sevkiyatlar düzenlemektedir. Pronet nakliyat güvencesi ile taşınarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Detaylı fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

PRONET Ev Ofis Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Kaskolu Taşıma Fırsatı

evden eve nakliyat

444 5 113

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat