Awesome Image

BAŞAKŞEHİR Evden Eve Nakliyat

İstanbul sektörünün en ucuz taşıma hizmeti Başakşehir evden eve nakliyat firması tarafından sunulmaktadır. Şehir içi eşya taşıma, asansörlü ev taşıma ve ofis taşıma gibi hizmetlerin tamamı alanında uzman ekipler tarafından verilmektedir. Tüm eşyalar sökülmekte ve daha sonra paketlenmektedir. Ayrıca firmamız sökülen mobilyaların montajı noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Başakşehir evden eve nakliyat ekipleri, uygulamalar sırasında eşyaların zarar görmesini engellemektedir. İstanbul şehir içi tüm ilçelere 1 iş günü içerisinde ekip yönlendirilmektedir. 1+1, 2+1 gibi küçük daireler yüzde 20 indirimli diğer daireler ise yüzde 40 indirimli fiyatlar ile taşınmaktadır. Başakşehir nakliyat profesyonel hizmet anlayışı sayesinde tüm müşterilerini memnun etmektedir.

Başakşehir Evden Eve Şirketleri

Başakşehir nakliyat firmaları Ankara, İzmir gibi büyük şehirler içinde sevkiyatlar düzenlemektedir. Bünyemizde bulunan kapalı kasa kamyonlar ile taşıma işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle de Başakşehir’ den Bursa’ya, Edirne’ye ve Yalova’ya da sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Site, Rezidans, toki evleri içinde asansör sistemleri temin edilmektedir. Bu sistemler 14 kat yüksekliğe kadar ulaşım sağlamaktadır. Başakşehir nakliyat firmaları kurumsal taşımacılık ve yük taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca tüm araç modellerimiz K3 belgesine sahiptir. Bu belge sayesinde şehirler arası nakliyat hizmetleri resmi bir şekilde verilmektedir. Başakşehir evden eve nakliyat, kesinlikle teslimat noktasında sorun yaşanmamaktadır. 4+1 gibi daireler bile maksimum 1 iş günü içerisinde nakil edilmektedir. Tüm dolap ve beyaz eşyalar talep edilen odalara kadar yerleştirilmektedir.

Başakşehir Nakliyat

başakşehirevdeneve

Pronet Nakliye fiyatları, eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi gibi işçilik taleplerine göre değişkenlik göstermektedir. Tabi bu nokta da eşya sayısı ve taşıma güzergahının uzunluğu da etkili olmaktadır. Bahçeşehir evden eve nakliyat şirketimiz ise ne olursa olsun müşterilerin özel yüzde 40’a varan indirimler yapmaktadır. Birbirine yakın güzergahlar içinde yüzde 50’lik bir indirim yapılmaktadır. Asansörlü ev taşıma ve asansörlü ofis taşıma gibi hizmetlerde makul rakamlar ile verilmektedir. Ayrıca şehirler arası nakliyat fiyatları piyasa şartlarına göre çok daha makul bir seviyede tutulmaktadır. Detaylı nakliye ücretleri bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

PRONET Ev Ofis Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Kaskolu Taşıma Fırsatı

evden eve nakliyat

444 5 113

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat