evden eve nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Taşınmak mı istiyorsunuz? Öyleyse ince detayları düşünmenize hiç gerek yok. Biz Beykoz evden eve nakliyat firması olarak sizin için her şeyi düşünüyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz için artık işimizin uzmanı olduk ve size güvenli taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı taşırken oluşabilecek herhangi bir probleme karşın eşya sigortası yaptırıyoruz. Böylece eşyalarınızdan bir tanesi bile bizden sebep zarar görürse tüm masrafı biz karşılıyoruz. Firmamızdan nakliyat hizmeti aldığınızda temizlik, montaj ve asansörlü sistem taşımacılık gibi hizmetlerimizden de faydalanabiliyorsunuz. Bunun için taşınmayı düşündüğünüz tarihten 1 hafta on gün öncesinden bize haber vermeniz yeterli..

Beykoz Evden Eve Şirketleri

Beykoz evden eve nakliyat firması olarak size hiç zorluk yaşatmadan taşınma işlemini tamamlıyoruz. Bizden nakliyat talebinde bulunduğunuzda öncelikle evinize gelip eşyalarınızı kontrol ediyoruz. Eşyalarınızın sayısına göre yük kamyonu ve koli ayarlıyoruz. Taşınma tarihine birkaç gün kala evinize gelip uzman ekiplerimiz ile küçük büyük demeden tüm eşyalarınızı ayrı ayrı paketliyoruz. Paketlerken her odanın eşyasını ayrı kolilere koyarak üzerine isim yazıyoruz. Bununla beraber kırılacak eşyalarınız için özel naylonlarımızı kullanıyoruz. Taşınma günü geldiği zaman da tek seferde tüm eşyalarınızı hasar görmeyecek şekilde yük kamyonumuza yerleştiriyoruz.

Büyükçekmece Nakliyat

beykozevdeneve

Beykoz evden eve nakliyat Firmamızda yukarıda bahsettiğimiz gibi temizlik ve montaj hizmetleri de mevcut. Eski evinizi de yeni evinizi de anlaşmalı olduğumuz temizlik şirketlerine temizletebiliyoruz. Böylece eşyalarınızı tertemiz bir eve getirmiş oluyorsunuz. Özellikle çalışıyorsanız bu durum sizin için çok avantajlı olacaktır. Montaj işi de epey vakit aldığından sizin bu tür detaylarla uğraşmamanız için her şeyi biz yapıyoruz. Yatak, dolap, gardırop ve diğer büyük eşyaların kurulumunu tecrübeli elemanlarımız aynı gün yapıyor. Bu sayede tertemiz bir evde eşyalarınızı kurdurmuş olarak oturabilme şansını yakalıyorsunuz. Siz sadece küçük özel eşyalarınızı yerleştiriyorsunuz. Taşınma esnasında sizlere ne vakit ne de enerji kaybettirmiyoruz. Özellikle yeni eviniz üst katlardaysa direk asansörlü sistemi kullanıyoruz. Sizler de taşınmak zorundaysanız ve hiçbir işle ilgilenmek istemiyorsanız Beykoz evden eve nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz.

PRONET Ev Ofis Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Kaskolu Taşıma Fırsatı

evden eve nakliyat

444 5 113

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat