evden

Kısaca Ev Taşıma

Bilindiği üzere evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz sürekli şirket arayışına girmektedir. Sektörde yaşanan sorunlar nedeniyle de firmalara olan güven her geçen gün azalmaktadır. Ancak Pronet nakliyat, kurumsallığı ön planda tutarak her daim memnuniyet oranlarını yükseltmektedir. Alınan ücretler karşılığında ambalajlama, montaj, kurulum gibi destekler de sağlanmaktadır. Evden eve nakliye firmamız İstanbul ve civarı tüm illere taşıma hizmeti vermektedir. Müşterilerimizden gelen tüm talepler eksiksiz bir şekilde karşılanmaktadır.

Ayrıca ister 1+1 isterse 4+1 hiç ayrım yapılmaksızın anahtar teslim hizmet sunulmaktadır. Evden eve nakliyat personelleri, taşınan bütün eşyaları odalara kadar yerleştirmektedir. Müşterilerimiz ise en ufak bir zahmet çekmeden söz konusu nakil sürecini atlatmaktadır..

Evden Eve Nakliyat

Günümüz şartlarında internet üzerinden faaliyet gösteren sayısız firma bulunmaktadır. Ancak söz konusu evden eve nakliye firmaları sadece komisyonculuk yaparak taşıma fiyatlarını arttırmaktadır. Örneğin alınan işler başka şirketlere devredilmektedir. Müşterilerimiz ise hangi firma ile taşınacağı hakkında bilgi sahibi olamamaktadır. Evden eve nakliyat şirketimiz için ise böyle bir durum söz konusu değildir.

Kendi şahsıma ait olan araçlarımız ve asansör sistemlerimiz sayesinde tüm hizmetler profesyonel bir şekilde verilmektedir. Ayrıca mobilyalar, deri koltuklar, masa ve televizyon üniteleri bile kendi marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Pronet evden eve nakliye firmaları her zaman profesyonel, ekonomik ve sorunsuz bir hizmet sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat
evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Eşyaların sayısı, işçilik hizmetleri, binaların kat planı evden eve nakliyat ücretleri açısından oldukça önemlidir. Ayrıca tüm bu etkenler maliyetleri yakından ilgilendirmektedir. Pek çok firma 1+1, 2+1 gibi daireler için rast gele fiyat bilgisi sunmaktadır. Ancak Pronet nakliye şirketi İstanbul içi tüm adreslere ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Bu ekipler tüm eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve ardından net fiyat bilgisi vermektedir.

Evden eve nakliye şirketimiz şehirlerarası ev ve ofis taşıma gibi hizmetlerini de ekonomik rakamlar ile vermektedir. Ayrıca İstanbul içinde yer alan yakın ilçeler arası sevkiyatlar için yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Firmamız sektöre oranla en ekonomik hizmeti sunmaktadır.

evden eve nakliyat

PRONET Ev Ofis Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Kaskolu Taşıma Fırsatı

evden eve nakliyat

444 5 113

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat